
Павербанк Power Bank 10 000mAh YENKEE YPB 1180 Li-ion+TYPE-C PD красный
1 249 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Нет в наличии
- Код: YPB 1180 RED
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваш телефон потребує більше енергії? Нема проблем. Завдяки технології Power Delivery ви можете швидко та легко заряджати свою електроніку з потужністю до 18 Вт. Ємність 10 000 мАгод дає вам впевненість, що ви зможете зарядити свій мобільний не один раз, а навіть двічі від 0 до 100%. ДВА ПРИСТРОЇ З ОДНИМ POWERBANK Два виходи в компактному корпусі гарантують вам безпроблемну зарядку до двох пристроїв одночасно.
При під'єднанні до обох виходів вихідна потужність ділиться порівну по 5 Вт на порт. Універсальність під'єднання через USB-C чи USB-A в елегантному металевому корпусі. ШВИДКІСТЬ ІДЕ РУКА ОБ РУКУ З БЕЗПЕКОЮ Вихідний порт USB-A підтримує технології швидкої завдяки QC 2.0 і QC 3.0, завдяки чому зарядка відбувається в 4 рази швидше, ніж за допомогою класичного зарядного пристрою. Однак така швидкість має бути забезпечена високим рівнем безпеки. Шестикратний захист і розумне керування зарядкою гарантують безпеку вашої електроніки.
При під'єднанні до обох виходів вихідна потужність ділиться порівну по 5 Вт на порт. Універсальність під'єднання через USB-C чи USB-A в елегантному металевому корпусі. ШВИДКІСТЬ ІДЕ РУКА ОБ РУКУ З БЕЗПЕКОЮ Вихідний порт USB-A підтримує технології швидкої завдяки QC 2.0 і QC 3.0, завдяки чому зарядка відбувається в 4 рази швидше, ніж за допомогою класичного зарядного пристрою. Однак така швидкість має бути забезпечена високим рівнем безпеки. Шестикратний захист і розумне керування зарядкою гарантують безпеку вашої електроніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 188 г |
| Высота | 79 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Длина | 24 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Yenkee |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Красный |
| Материал корпуса | Металл |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
- Цена: 1 249 ₴

