
Сумка для ноутбука 17" Esperanza Classic+ (ET103) черная
529 ₴
- Нет в наличии
- Код: ET103
Стильна сумка для ноутбука розміром 17 дюймів або менше (регульоване за розміром відділення для ноутбука з висувною планкою на липучці для регулювання розміру багатьох ноутбуків).
Сумка виготовлена з високоякісного матеріалу. Бічні стінки посилено металевою смугою, а внутрішню поверхню обшито м’яким пінопластовим шаром, який ефективно захищає ноутбук від ударів і подряпин.
Передня частина має функціональну кишеню для документів. Відділення для ноутбука з кожного боку оброблене м’якими матеріалами.
Усередині зручна кишеня для документів і ремінь для зберігання додаткового ноутбука.
Металеві петлі та ремінь через плече забезпечують високу міцність і надійність. Регульований ремінь через плече кріпиться за допомогою дуже простих у використанні металевих карабінів, а в його центральній частині є гумова заглушка, що підвищує комфорт.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 306 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 46 мм |
| Основные | |
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пол | Унисекс |
| Плечевой ремень | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Диагональ экрана ноутбука | 17" |
- Цена: 529 ₴







