
Мишка Genius Ergo 8200S бездротова чорна (31030029400). Миша Геніус для ПК з роздільною здатністю сенсора 1200dpi
449 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Готово до відправки
- Код: 31030029400
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мишка Genius Ergo 8200S бездротова чорна (31030029400). Миша Геніус для ПК з роздільною здатністю сенсора 1200dpi
1. Зменшення стомлюваності завдяки ергономічному дизайну
Миша Ergo 8200S має просунуті характеристики, включаючи зручну форму для долоні та зап'ястя, безшумні кліки, легке колесо прокручування та 5 програмованих кнопок, що сприяє комфорту у використанні.
2. Безшумна конструкція вимикачів
Спеціальна конструкція вимикачів зменшує звук кліків, дозволяючи вам ефективно виконувати завдання, не турбуючи оточуючих, і насолоджуватися роботою в будь-якому місці та в будь-який час.
3. Технологія BlueEye для точного відстеження
З технологією BlueEye ви можете насолоджуватися максимальною точністю відстеження, використовуючи Ergo-8200S на різних поверхнях, включаючи мармур, поверхню дивана, запилене скло або килим.

Характеристики
- Колір: Чорний (Black)
- Бездротове підключення
- Джерело живлення 1 х AA
- Країна Китай
- Розмір миші Середня
- Інтерфейс USB адаптер 2,4 ГГц
- Комплектація Миша, інструкція, батарейка, USB-приймач.
- Кількість кнопок миші 5
- Сумісність з ОС Mac OS, Microsoft Windows
- Тип датчика Лазерний, Оптичний
- Вага брутто, кг 0.065
- Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi 1200
- Розміри, мм (Ш х Д х В) 73.5 х 107.8 х 40.6
- Розміри упаковки, см (Ш х Д х В) 11 х 19.5 х 4.5
- Тип Миша

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
- Ціна: 449 ₴



