
Мишка 2Е MF209 WL Tomcat
259 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Немає в наявності
- Код: 2E-MF209WC13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2Е MF209 - стильна мишка для роботи з ноутбуком. Завдяки бездротовому типу підключення не захаращує робочий простір кабелями і дозволяє добре організувати свою роботу. Працює на стандартній частоті 2.4 ГГц, для підключення потребує вільний USB порт, куди буде встановлюватися приймач.
Має симетричну конструкцію, а тому буде зручна для управління і правою, і лівою руками. Дизайн яскравий і оригінальний, прикрашений малюнком. Завдяки йому можна буде відразу визначити свою мишку серед сотні інших.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Вага | 51.2 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 57 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
- Ціна: 259 ₴





