
Мишка GEMIX CLIO
99 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Немає в наявності
- Код: CLIO
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gemix рухається в напрямку створення техніки на підставі найостанніших розробок і нововведень, що з'являються в світі. В результаті Gemix активно розвивається і модельний ряд постійно розширюється. Завдяки своєчасному відстеження тендеций на ринку, продукція Gemix змінюється, щоб запропонувати вам найактуальніше і необхідне на сьогоднішній день, при цьому зберігаючи максимальну зручність для користувача.
Gemix Clio - це оптична миша з високою роздільною здатністю, вона має більш високу точність у порівнянні зі звичайними оптичними мишками, що забезпечує точний контроль над кожним рухом курсору. Миша прекрасно доповнить будь-який сучасний комп'ютер.
Особливості:
- Практична дротова мишка
- Дозвіл 800 dpi
- Зручна для лівої і правої руки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 800 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
- Ціна: 99 ₴



