
Мишка GEMIX W-110
219 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Немає в наявності
- Код: W110
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gemix W-110 - це нова провідна миша, призначена спеціально для геймерів.
Її симетричний корпус буде зручний при використанні будь-якою рукою і будь-яким типом хвата, забезпечуючи користувачів надійним і функціональним інструментом для проходження ігор.
Будьте впевнені, що всі ваші команди виконуються з максимально можливою швидкістю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Вага | 190 г |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
- Ціна: 219 ₴






