
Мишка Genius DX-150X USB Red/Black (31010231101)
179 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Немає в наявності
- Код: 31010231101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мишка Genius DDX-150X USB Red / Black (31010231101) - це провідна миша c оптичним сенсором, яка створена спеціально для активних користувачів. Вона відмінно підійде для роботи вдома або в офісі для виконання повсякденних завдань. Пристрій розмістилося в компактному симетричному корпусі. Унікальна текстура в області великого пальця і долоні зручна при роботі протягом багатьох годин. Компактна і ергономічна конструкція і простота установки роблять дану модель незамінною помічницею. Симетрична конструкція маніпулятора дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою. При цьому навіть при тривалій роботі кисть не буде втомлюватися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Вага | 86 г |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 66 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Ігрова |
- Ціна: 179 ₴




