
Мишка SVEN RX-510SW Black
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: RX-510SW Black
Багато користувачів ПК вибирають периферійні пристрої для геймерів, навіть якщо вони рідко запускають гри або взагалі обходяться без них. А все тому, що деякі функції ігрових пристроїв можуть стати в нагоді і в роботі - наприклад, вибір режимів DPI у комп'ютерних мишей буває дуже корисний при переході від роботи з програмами для обробки графіки до офісних пакетів і назад. Але ігрові рішення зазвичай дорожче і містять ряд функцій, які в професійній діяльності не потрібні. Та й з компактністю у них часто не дуже добре - носити їх разом з ноутбуком незручно. Тепер у шанувальників «ігрових» функцій для професійного використання є продукт, який відповідає їх вимогам - бездротова миша SVEN RX-510SW. Вона дуже компактна і важить всього 55 г, її з легкістю можна брати з собою. При цьому максимальний дозвіл її сенсора - 1600 DPI, а за допомогою спеціальної кнопки на корпусі можливо переключення між ще чотирма режимами. Ліва і права кнопки абсолютно безшумні, а корпус симетричний - пристрій підійде як для правшів, так і для лівшів. Приймач максимально компактний, його можна залишати в USB-роз'ємі ноутбука при перенесенні.
Пристрій працює за допомогою однієї батарейки найпоширенішого формату АА. Особливу увагу приділено надійності - кнопки здатні без проблем витримати більше 3 мільйонів натискань. SVEN RX-510SW явно припаде до смаку всім, хто вважає за краще використовувати для роботи ноутбук, знаходиться в постійному русі і хоче мати комфортне робоче місце всюди, де це буде необхідно. Пристрій вже з'явилося у продажу - шукайте його на полицях великих магазинів електроніки.
Особливості:
- Енергоефективна бездротова технологія
- Стильний ергономічний дизайн
- Кнопка перемикання дозволу DPI
- Харчування від 1 батарейки типу AA
- Технологія PLUG & PLAY
- Симетрична форма
- Підходить для лівшів
- Безшумні кнопки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Вага | 55 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Ширина | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 220 ₴









