
Мишка Trust Sketch Red безшумна бездротова
399 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Немає в наявності
- Код: 23336
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна мишка Sketch Silent Wireless від виробника Trust з бездротовою системою підключення. Мишка є точною і функціональної, а спеціальне коліщатко прокрутки і безшумні клавіші, забезпечать комфорт під час тривалої роботи. Особливості: Працює в радіусі до 15 метрів. Миша оснащена роздільною здатністю 1600 dpi. Це забезпечує неймовірну точність, швидкість і миттєву реакцію на дії користувача. Вона має симетричний корпус, що дозволить користуватися нею як правою, так і лівою рукою. Мишка компактна і легка, тому її можна легко переносити між різними навчальними корпусами, бізнес-центрами, користуватися поза офісом, наприклад в кафе або дорозі. Для перенесення приймача передбачено гніздо в корпусі мишки, тому він не загубиться в сумці. Дизайн миші досить ергономічний і стильний, відрізняється від інших завдяки яскравому принт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 399 ₴








