
Мишка Crown CMM-935W бездротова чорна
255 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Готово до відправки
- Код: CMM-935W
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова миша Crown CMM-935W - це невелика і зручна бездротова мишка. Перевагами даної моделі є сумісність з усіма новітніми операційними системами, функція "Crown Glossy", яка дозволить працювати мишкою на будь-якій поверхні, в тому числі і на склі. Точність і чутливість сенсора в 800/1200/1600 dpi, дозволить без зусиль і з легкістю користуватися даною мишкою. Тип інтерфейсу даної моделі підтримує USB 2.0 і працює на відстані до 10 метрів.
Особливості:
- Бездротова мишка 2.4GHz;
- Soft-touch покриття;
- 6 зручних кнопок;
- Роздільна здатність сенсора 800/1000/1200/1600 DPI;
- наноресивер, легке підключення;
- Автоматичне відключення живлення; функція сну;
- Довгий термін служби клавіш: до 10 мільйонів натиснутий;
- Сумісність із ОС: Mac, Win, Android;
- Робоча дистанція: до 10м.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Виробник | Crown |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 112 мм |
| Тип | Миша |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 2 |
- Ціна: 255 ₴







