
Мишка A4tech FM10S (Grey) сіра безшумна
329 ₴
- Немає в наявності
- Код: FM10S Grey
Ергономічність
Простий чотирикнопковий дизайн ідеально підійде для повсякденної роботи, кожна кнопка дасть швидкий та ефективний відгук із чітким натисканням.
Надійність
Якісні перемикачі гарантують ресурс щонайменше 5 мільйонів кліків.
1600 DPI з 3-рівневим регулюванням
Регульована роздільна здатність 600/1000/1600 DPI.
Колесо з 4 напрямками
Розумна горизонтальна та вертикальна прокручування.
8-в-одному
Використовуйте 8 жестів для попередньо запрограмованих гарячих команд.
Протиковзне покриття
Спеціальна конструкція корпусу миші забезпечує надійне захоплення та фіксацію пристрою в долоні.
Безшумний клік
З FM10S ви зможете зосередитись на роботі, завдяки відсутності клацання при натисканні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 4 |
- Ціна: 329 ₴





