
Мишка A4Tech Fstyler FM10 Grey
329 ₴
+380 (67) 571-77-33
з 10.00 до 18.00- Готово до відправки
- Код: FM10 (Grey)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша A4TECH FM10 – це ідеальний та недорогий вибір для щоденної роботи.
НАДІЙНІСТЬ
Життєвий цикл кнопок – понад 5 мільйонів кліків, а пилевідштовхувальна конструкція збільшує термін експлуатації скрола.
М'які антиковзні гумові накладки та симетрична форма миші забезпечують абсолютний комфорт під час роботи як правою, так і лівою рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 110 г |
| Виробник | A4Tech |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 108 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 4 |
- Ціна: 329 ₴






