
Клавіатура A4Tech Fstyler FK15 (White) USB. Клавіатура USB провідна білого кольору для ПК
499 ₴
- Немає в наявності
- Код: FK15 (White)
Клавіатура A4Tech Fstyler FK15 (White) USB. Клавіатура USB провідна білого кольору для ПК
Моментальний доступ до FN+F1-F12: зручні функціональні клавіші забезпечують керування мультимедіа, пошуком, електронною поштою та іншими функціями. Просто використовуйте клавіші FN+ для швидкого доступу. Підходить ідеально для розваг, навчання та роботи.

Особливості
1. Закруглені клавіші: витончені, заокруглені клавіші збільшують робочу площу, забезпечуючи точний набір тексту.
2. М'який хід клавіш: приємне та комфортне натискання клавіш під час друку на клавіатурі.
3. Дренажні отвори: ефективні дренажні отвори сприяють відводу рідини.
4. Однаково швидкий доступ: моментальний доступ до 12 мультимедійних та інтернет-функцій за допомогою комбінацій клавіш FN + F1-F12.
5. Компактний дизайн: клавіатура заощаджує простір на робочому столі.

Характеристики
- Тип підключення: провідний
- Форма клавіш: закруглена
- Швидкий доступ: 12 Fn
- Нанесення: лазерне гравіювання
- Регульовані ніжки клавіатури: так
- Захист від вологи: так
- Підсвічування: ні
- Потужність/сила струму: 5 В/100 мА
- Довжина кабелю: 150 см
- Інтерфейс: USB
- Розміри: 403 x 146 x 26 мм
- Вага: 485 г
- Системні вимоги: Windows 7/8/8.1/10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 485 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Можливість шифрування даних | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
- Ціна: 499 ₴










